Our News

SSİPTV Kanal Yükleme

SSIPTV Kanal Yükleme
Bu konuda LG LM serisi tv lerde kullanılan ss-iptv programı anlatılacaktır.
Öncelikle tv’mizin smart bölümüne girip “LG World” kısmından SS-IPTV programını tv’mize kurmamız gerekmektedir.
Eğer smart bölümüne girip program indirmek istiyorsanız mutlaka smart bölümünde oturum açmanız gerekmektedir. LG TV de oturumunuzu açmış kabul ederek, devam ediyorum..
Program ilk açılışta bazı ayarlar istemektedir. bunları geçebiliriz. Ana ekran ise aşağıdaki gibi gözükecektir.
Buraya kadar tamamsa önce ip tv için kullanılacak m3u dosyasından bahsedelim. Bu dosya size tarafımızca verilecek olan linktir.
Peki bunu tv mize nasıl ekleyeceğiz. Aslında programı kurduğunuzda her birimizin benzersiz mac adresine bağlı olarak bir liste yükleyicisi oluyor. Buraya gitmek için bilgisayarımızdan
 http://www.ss-iptv.com/en/users/playlist adresine gideceğiz. Buraya ilk defa geliyorsak sayfa bizden bir kod isteyecektir.

Buraya gireceğimiz kodu televizyonumuza kurduğumuz SS-IPTV içerisinden alacağımız ve sadece bize ait olan kodu bir defaya mahsus olarak gireceğiz..

Artık bu linke her tıkladığımızda bize yüklediğimiz kanalların listesini gösteren sayfamız ve tekrar liste yüklemek için gerekli kutucuklu olan sayfamız gelecektir. Bu sayfadan yüklediğimiz bize ait olan kanalları program içerisindeki ana sayfada bulunan My Playlist i tıklayarak seyredebilirsniz. Şimdiden iyi seyirler…

Leave a Comment

sing in to post your comment or sign-up if you don't have any account.